Sayın Üyelerimiz ; Forum içi kurallara uymaya özen gösterelim.Kurallara uymayanlar cezalandırılacaktır.Kurallar herkes için geçerlidir ve güncelleme yapılır..
Sizler için ücretsiz tema paylaşımı yapıyoruz , sizde al-kaç işlemi yapmadan foruma destek olmanızı bekliyoruz.Lütfen hepiniz yardımcı olmaktan çekinmeyiniz..
-{ DUYURU } Sizde Eşsiz Script ve Temalara Erişmek için hemen " VIP ÜYELİK " satın alabilirsiniz - Premium olmanın avantajlarına sınırsız ve reklamsız ulaşın..
Şişli OSGB Hizmetleri
Konu Sahibi: nullsix, Kategori: Siteni Tanıt, 0 Yorum, 45 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Warezci
*
141
Mesajlar
141
Konular
0
Rep Puanı
07-25-2020, 03:58 PM
#1
Şişli OSGB Hizmetleri

https://kaleosgb.com.tr/sisli-osgb/ şirketimiz Kale OSGB bünyesinde hizmet vermektedir. Şirket bünyesinde çalışan işçilerin sağlığını, güvenliğini ve refahını olumsuz etkileyecek fiziksel koşulları düzeltip işçilerin daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Alacağımız güvenlik tedbirleri ile iş yerlerinde meydana gelebilecek kazaları minimum düzeye indiriyoruz. Bizlere ulaşmak ve bizimle çalışmak için  Kaleosgb.com.tr İnternet adresimizi kullanabilirsiniz. Fiziki koşulları incelerken mevcut iş yerinin aydınlatma, havalandırma ve ısıtma gibi sistemlerini inceliyoruz. İş yer güvenlik uzmanlarımız ve sağlık personelimizle iş yerinde verimliliğinizi arttırmak adına çalışmalar başlatıyoruz. Unutmayın iş yerinizde güvenliği ve sağlıklı çalışma ortamını hazırlamak işverenin görev ve sorumluluğudur. Yapılacak denetimlerden yüzünüzün akıyla çıkmak, sorunsuz bir iş yeri işletmek için mutlaka ekibimizden uzman desteği almalısınız.


Foruma Git: