Sayın Üyelerimiz ; Forum içi kurallara uymaya özen gösterelim.Kurallara uymayanlar cezalandırılacaktır.Kurallar herkes için geçerlidir ve güncelleme yapılır..
Sizler için ücretsiz tema paylaşımı yapıyoruz , sizde al-kaç işlemi yapmadan foruma destek olmanızı bekliyoruz.Lütfen hepiniz yardımcı olmaktan çekinmeyiniz..
-{ DUYURU } Sizde Eşsiz Script ve Temalara Erişmek için hemen " VIP ÜYELİK " satın alabilirsiniz - Premium olmanın avantajlarına sınırsız ve reklamsız ulaşın..
Burun Estetiği Nasıl Yapılır?
Konu Sahibi: nullsix, Kategori: Siteni Tanıt, 0 Yorum, 20 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Warezci
*
119
Mesajlar
119
Konular
0
Rep Puanı
06-29-2020, 04:57 PM
#1
Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği ile horlama, uyku apnesi, yüz kırıkları, geniz problemleri artık kabus olmaktan çıkıyor. Bugün birçok sağlık sorunu burun kemiğinin eğriliğinden kaynaklanır. Burun kemik eğriliği ise doğuştan olabildiği gibi geçirilen bir kaza ile de gerçekleşebilir. Burun kemik eğriliği sonucu genizde nefes alıp verirken sıkıntı çekilir. Nefes alıp verme sorunu uyurken kişinin horlamasına neden olur. Kişinin yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bu durum artık kolay bir şekilde tedavi edilebiliyor. Bugün birçok insan Eyupbozkurt.com.tr internet sitesinden sağlık merkezimize ulaşıp burun estetiği yaptırabiliyor. Uzman hekimlerimiz son derece temiz bir ortamda burun estetiği operasyonları yapmaktadır.


Foruma Git: